Pasirinkite Skyrių

eKetris Prisijungimas

Pasirinkite prisijungti prie eKetris sistemos.

esveikata prisijungti (logo)

e Regitra (eKetris) portalas

Prisijungimas prie pagrindinės e Regitros portalo dalies. Pasirinkite šį prisijungimą jeigu norite tvarkyti savo transporto priemonių registracijas, valdyti savo auto parką ar atlikti kitus veiksmus.

Kodėl nepavyksta prisijungti prie Regitros?

Prisijungimui prie Regitros (Regitra e-paslaugos) svetainės asmuo turi panaudoti vieną iš siūlomų elektroninių atpažinties priemonių. Čia nėra jokios naujienos, kadangi naudojamos atpažinties priemonės jau kurį laiką yra mums įprastos ir naudojamos prisijungiant į banko savitarnos skiltis, VMI, sodros ir kitus svarbius valdžios institucijų portalus. Elektroninių valdžios vartų sistema pasitelkia duomenis iš Lietuvos Respublikos gyventojų registro, todėl prisijungimui pakanka turtėti mobilų elektroninį parašą ar kitą lygiavertę identifikavimo priemonę.

Jeigu nepavyksta pasinaudoti elektronine atpažinties priemonie (elektroniniu parašu) pabandykite pasirinkti kitą autentifikavimo paslaugos tiekėją  (pvz mobilaus ryšio operatorių, banką ar elektronių valdžios vartų sistemą). Kartais vienas iš šių paslaugos tiekėjų patiria laikinų sutrikimų ar negali suteikti paslaugos dėl planuotų techninės priežiūros darbų, tačiau puikiai veikia alternatyvus prisijungimo metodas iš to paties prisijungimo paslaugos tiekėjų sąrašo.