Pasirinkite Skyrių

Vairuotojų Prisijungimas

Pasirinkote prisijungti prie vairuotojų portalo sistemos.

esveikata prisijungti (logo)

Vairuotojų Portalas

Prisijungimas prie regitros vairuotojų portalo. Pasirinkite šį prisijungimą jeigu norite tvarkyti informaciją susijusią su vairuotojų pažymėjimais.

Kodėl nepavyksta prisijungti prie Regitros?

Prisijungimui prie Regitros (Regitra e-paslaugos) svetainės asmuo turi panaudoti vieną iš siūlomų elektroninių atpažinties priemonių. Čia nėra jokios naujienos, kadangi naudojamos atpažinties priemonės jau kurį laiką yra mums įprastos ir naudojamos prisijungiant į banko savitarnos skiltis, VMI, sodros ir kitus svarbius valdžios institucijų portalus. Elektroninių valdžios vartų sistema pasitelkia duomenis iš Lietuvos Respublikos gyventojų registro, todėl prisijungimui pakanka turtėti mobilų elektroninį parašą ar kitą lygiavertę identifikavimo priemonę.

Jeigu nepavyksta pasinaudoti elektronine atpažinties priemonie (elektroniniu parašu) pabandykite pasirinkti kitą autentifikavimo paslaugos tiekėją  (pvz mobilaus ryšio operatorių, banką ar elektronių valdžios vartų sistemą). Kartais vienas iš šių paslaugos tiekėjų patiria laikinų sutrikimų ar negali suteikti paslaugos dėl planuotų techninės priežiūros darbų, tačiau puikiai veikia alternatyvus prisijungimo metodas iš to paties prisijungimo paslaugos tiekėjų sąrašo.